top of page

Безпека платежів
 

Платежі. Оплата банківською картою онлайн

Наш сайт підключений до інтернет-еквайрингу і Ви можете сплатити Товар банківською карткою Visa або Mastercard. Після підтвердження вибраного Товару відкриється захищене вікно із платіжною сторінкою Fondy.ua, де Вам необхідно ввести дані Вашої банківської картки. Надійність Fondy.ua підтверджена сертифікатами GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa та MasterCard SecureCode.

Якщо Ваш Банк підтримує цю технологію, Ви будете перенаправлені на сервер для додаткової ідентифікації. Інформацію про правила та методи додаткової ідентифікації уточнюйте у Банку, який видав Вам банківську картку.
 

Гарантії безпеки

Платежі Fondy.ua виконуються в рамках тристадійної схеми верифікації:

під час здійснення транзакції у платника запитуються повні реквізити картки (номер картки, термін дії картки, код CVV)
операція підтверджується ОТП, який надходить на мобільний телефон користувача

також операція підтверджується за допомогою 3-D Secure. Для додаткової аутентифікації власника картки використовується протокол 3D Secure.

Fondy.ua не передає дані Вашої картки нам та іншим третім особам. Для додаткової аутентифікації власника картки використовується протокол 3D Secure. У випадку, якщо у Вас є питання щодо досконалого платежу, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів за телефоном електронною поштою support@fondy.eu
 

Безпека онлайн платежів

Надана персональна інформація (ім'я, адреса, телефон, e-mail, номер кредитної картки) є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані Вашої кредитної картки передаються лише у зашифрованому вигляді та не зберігаються на нашому Web-сервері.

Усі операції з платіжними картками відбуваються відповідно до вимог VISA International, MasterCard та інших платіжних систем. При передачі інформації використовують спеціальні технології безпеки карткових онлайн-платежів, обробка даних ведеться на безпечному високотехнологічному сервері процесингової компанії.

Умови повернення

Щоб забронювати місце на одному із заходів фотошколи, необхідно внести 100% передоплату.

Повернення у зв'язку зі скасуванням заходу

Якщо майстер-клас, лайстрим чи будь-який інший захід фотошколи було скасовано або перенесено з вини організаторів або з вини команди фотошколи, учасник може повернути гроші за сплачений захід. Якщо ви оплачували післяплатою або онлайн через систему LiqPay, сума повернення складе 100%. Повернення відбувається протягом 5 робочих днів. Ви також можете обміняти цю суму на придбання інших продуктів та заходів фотошколи.

Повернення на вимогу, не пов'язану з виною фотошколи

Якщо у вас змінилися плани або є інші причини, чому ви не можете відвідати захід, ви можете повернути гроші за захід, якщо повідомите про бажання повернути кошти не менше ніж за тиждень до заходу. Інакше гроші поверненню не підлягають.

Якщо ви оплачували онлайн через систему Fondy.ua, сума повернення складе 92,5% (з урахуванням комісії системи Fondy.ua та 5% податку).

Якщо ви сплачували післяплатою, сума повернення складе 95% (з урахуванням 5% податку). Повернення відбувається протягом 5 робочих днів. Ви також можете обміняти цю суму на придбання інших продуктів та заходів фотошколи.

подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на певні заходи можуть підлягати обміну, але не підлягають поверненню. Ви можете вибрати захід, ціна якого буде еквівалентом ціни іншого заходу. Якщо захід, який підлягає обміну, був дорожчим, залишок грошей буде доступний вам протягом року і буде на вашому учнівському рахунку фотошколи Олександра Сляднєва. Ви також можете доплатити та взяти участь у заході, ціна якого перевищує суму сертифікату.

bottom of page